Velkoobchodní nabídka

Máte svou kavárnu, cukrárnu, restauraci, nebo prodejnu, kde by jste rádi měli kvalitní zákusky, nebo dezerty?  

Právě pro vás je určena velkoobchodní nabídka.

Vyrábíme a pečeme z těch nejkvalitnějších surovin podle léty prověřených receptur. V našem sortimentu naleznete klasické, ovocné, oříškové nebo potahované dorty. Pečeme klasické zákusky, rolády, řezy, dnes oblíbené kusové dezerty dle současných trendů. Zvládneme pro Vás zajistit každou svlavnostní příležitost jako je svatba, narozeniny, firemní setkání, meeting, Vánoční večírky a akce, zkrátka vše, co si po cukrářské stránce budete přát. 

Proč právě Kafrárenská výrobna?

*Kvalitní suroviny - výběrová čokoláda, pravá šlehačka, máslo s vysokým podílem tuku, čerstvé ovoce dle sezóny, mimo sezónu - mražené ovoce prémiové kvality. 

*Domácí, menší výrobna zakládající si na osobním přístupu, ne anonymní velkovýroba.

*Dlouholettá zkušenost našich cukrářek. Pečeme pro vás už 6 let.

* Vstřícnost a snaha se dohodnout na nejlepších podmínkách a nabídnout Vám zvýhodněné velkoobchodní ceny. 

Rozhodli jste se nás vyzkoušet? Kontaktujte nás. Rádi vás přijedeme na vštívit s naší ochutnávkovou krabicí, která obsahuje naše tradiční výrobky - rautové misky. 

Zvedněte telefon a zavolejte na číslo +420 604 624 533, na druhém konci se ozve  paní jednatelka Anna Hrabcová a s ní si budete moci domluvit osobní schůzku, na kterou přijede s ochutnávkovou krabicí rautových misek, která obsahuje dezerty v těch nejtradičnějších příchutích.

Kontaktovat Aničku můžete i písemnou formou, e-mailem. Do políčka příjemce pošty napište kafrarenskedorty@gmail.com, vyspecifikujte vaše požadavky a ona vám brzy odpoví, nebo rovnou zavolá zpět.

 Darkove baleni RM_1_1024x768